Kosmetický pudr Lille

12.12.2023

Kosmetický pudr Lille je na trhu již přes 30 let.  V dřívějších dobách se dal sehnat na nejrůznějších veletrzích krásy, a výstavištích. V dnešní, moderní době, už přesídlil na internetové obchody. My jej nabízíme již od roku 2012 a stáli jsme u počátku "webové éry" v nabídce tohoto skvostu. Bohužel se v naší nabídce ocital již samotinký, tak jsme dlouho přemýšleli, co by bylo vhodné nabízet našim věrným zákazníkům dál. Plně si uvědomujeme, že náklady spojené s poštovným a balným stále vzrůstají a koupě jednoho prodkutu je pro mnohé již nelákavé. Proto jsme se rozhodli zůstat u přírodních produktů a vzhledem k naší tvořivosti jsme se rozhodli, že vyzkoušíme práci se dřevem. Proto je nově možné zakoupit i drobnosti ze dřeva, které sami vytvíříme, teď ale zpět k našemu kosmetickému pudru Lille.

Většina žen, které mají s pudrem Lille zkušenost, se k němu rády vrací. Tento produkt je jedinečný předeším v tom, že existuje pouze jeden jediný odstín a intenzitu nánosu si žena volí sama. Ze začátku to chce cvik, ale dá se naučit s ním pracovat. Pro nás pudr Lille zůstává top a srdcovou záležitostí.

A nyní pár rad a tipů:

  • Cestování s pudrem - vzhledem k sypké konzistenci by si každá dáma mohla myslet, že pudr není vhodný k přepravě. Ukážeme Vám jednoduchý fígl, jak zabránit sypání pudru – Potřebujete k tomu obyčejný vatový tampónek (třeba i víc - navrstvit) a pudr se Vám přestane sypat.

  • Správné líčení - pudr má pouze jeden barevný odstín, čímž se odlišuje od ostatních pudrů u kterých musíte hodiny zkoušet, než najdete tón vaší pleti. Nutností ale je, osvojit si techniku líčení a hlavně to s pudrem "nepřehnat". Pudr se díky svému složení přizpůsobuje pleti postupně, tudíž se musí nanést vrstva a po chvilince (napočítat do desíti) se podívat, nejlépe na denním světle, jak se pudr zbarvil a zda-li je potřeba trochu odstín zvýraznit nebo jej nechat.

Proč je pudr Lille tak svělý?

Mikroskopický prášek

  • jedná se o hodnotný mikroskopický prášek, založený na přírodní bázi

Pro každý typ pleti

  • je vhodný pro každý typ pokožky - i pro vysoce citlivou pleť
  • propůjčí přirozené opálení

Vitamíny pro Vaši pleť

  • navíc s vitamínem A + E

Úspora

  • je velmi úsporný při spotřebě při správném používání

Mnohostranné využití

  • lze mnohostranně použít - make-up, růž, stíny


Jeden barevný odstín

  •  má jen jeden barevný odstín, naše přírodní kosmetika se přizpůsobí Vaší pleti - nemusíte se hodiny trápit nad výběrem odstínu

Všem věrným zákaznicím děkujeme za přízeň a podporu.